Witam Cię serdecznie w moim "kawałku" sieci!

Jestem Ola, Aleksandra - tak mówiłam o sobie w dzieciństwie, nie pojmując, że to jedno i to samo imię. Bo przecież dwa tak mocno różniące się słowa, mogą określać jedną osobę?
W dzień przed świętem kobiet, wybiło mi już całe dwadzieścia dwa lata i o zgrozo, przestawiając cyfry nie ubędzie mi w żaden sposób lat. Obecnie, jestem studentką jednej z Lubelskich uczelni.
Od niedawna moim życiem kieruje azymut lekko odbiegający od kierunku północy, prościej mówiąc - stawiam pierwsze małe kroczki w geodezji i kartografii. Od kiedy za małolata zgubiłam się w polu kukurydzy, stwierdziłam, że będzie geodetą a "fachowe stanie w polu" stanie się moją codziennością. Żadna najnowocześniejsza nawigacja GPS nie ma przede mną tajemnic.
Może kiedyś Ty się zgubisz, a mapa wyjęta spod mojego "pióra" pomoże Ci się odnaleźć?

Na kartce papieru (o dziwo, nie na ścianie) pierwsze kreski stawiałam już za małego, co w rezultacie poskutkowało miłością do pisania. Potrafię opisać każdy problem, krajobraz i sprawozdanie techniczne w operacie dotyczącym rozgraniczenia działek.

Jestem uparta. Gdy obiorę sobie cel, nie ma zmiłuj! - Muszę to zrobić! Zwykle buzia mi się nie zamyka, wcale nie mam na myśli tutaj plotek na temat mojej sąsiadki, która co piątek rano budzi mnie tłuczeniem w ścianę, bodajże jakimś garnkiem. Mam milion pomysłów na minutę i na siebie. Często zmieniam zdanie, ale nie "humorki". Zakochana bezgranicznie we włosach i ich pielęgnacji, typowa włosomaniaczka.

Zwykła dziewczyna, jak każda inna, która kręci piruety trzymając mopa przy myciu podłoga, ze słuchawkami na uszach.
Bardziej copywriter, czy geodeta? To pokaże życie.

Cześć i czołem! Witam Cię w moim świecie ;-)!

3 komentarze :

  1. Ach, to imię Waćpannej od Oleński Billewiczównej! Cóż za wieść wspaniała!

    OdpowiedzUsuń
  2. Aleksandra, to starodawne piękne kobiece imię, pochodzące od męskiego imienia Aleksandra. A zatem, pozdrawiam piękną i mądrą Aleksandrę ❤️ i życzę wszelkiej pomyślności w nauce i życiowego powodzenia.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz, każdy z nich motywuje mnie do działania :).
Napisz koniecznie w komentarzu adres swojego bloga, z chęcią poczytam coś nowego.